Kõrgõzstan

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Kõrgõzstan kinnisvara müügikuulutusi.

Müüa kinnisvara Kõrgõzstanis

Kõrgõzstan on karm Kesk-Aasia riik, mis asub Siiditee ääres - iidses haagissuvila marsruudil Hiina ja Vahemere vahel.

Põhjas piirneb Kasahstan, läänes ja edelas Usbekistan, edelas Tadžikistan ja idas Hiina. Selle pealinn ja suurim linn on Biškek.

Enne iseseisvumist oli Biškek Vene linn, kus elas suurem osa vene rahvusest. Praegu esindab see etniline grupp umbes 20% linna elanikkonnast, mis kajastab suurt väljarännet iseseisvusele järgnenud aastatel. Mures peamiselt majandusliku ebakindluse, mitte etniliste rahutuste pärast, emigreerusid paljud Kõrgõzstanist paljud venelased, kellel olid perekondlikud või ametialased sidemed teiste Nõukogude-järgsete vabariikidega.

Selle rände tulemusel on Kõrgõzstanis ja kapitaliturul suures koguses kinnisvara müügis ning kinnisvarahinnad langesid vastavalt. Praegu on suurem osa teistest riikidest väljavaadetega edasipüüdlikest Vene emigrantidest juba lahkunud ning allesjäänud peavad silmitsi seisma soodsamate majandusväljavaadetega. Suurte välisrännete päevad on lõppenud, kõrvaldades sellega tõsised pakkumisšokid, mis tulenevad Kõrgõzstanis asuva kinnisvara ülejäägi tõttu, mille põhjustas väljumine.

Nagu ka arengumaades, kus väiksemates linnades on ärivõimalused vähem kättesaadavad, lisab kapitali ränne Biškeki järjekindlalt kasvavat nõudlust eluaseme järele.

Kuna majanduskasv on alanud ja üha rohkem peresid, kes teenivad sissetulekut kvaliteetsema eluaseme saamiseks kui Nõukogude ajal, on "euroremondi" protsess tavalisem. See protsess hõlmab Kõrgõzstanis müüdavaid kinnisvara koos Lääne- või Lõuna-Korea seadmete ja sisseseadetega, sisemisi boilereid, plastist raami aknaid, mis tihendavad paremini kui nõukogudeaegsed puitraamid, ja ühtlast põrandat kui traditsiooniline parkett või tugevalt paneelitud põrandakatted. Sageli on need renoveeritud ja parendatud korterid nõukogude ajast pärit korterelamutes ümberehitamata korterite kõrval.

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 3311

Müük 2 magamistuba, Kõrgõzstan, Aktobe, Aktobe, Side

25,560.00EUR
Müük
2 magamistuba

110 m²
3-toaline korter ja Üheskoos on siin stiil, elegants ja kvaliteet! Parima kvaliteedi ja disaini saamiseks
UNAVAILABLE
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB